Narodowe Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 2 w Siewierzu

Listopad to nie tylko czas jesiennej słoty i przygotowań do zimy. To również miesiąc, w którym obchodzimy rocznicę Odzyskania Niepodległości. Z racji tego, że nauczanie w obecnych czasie odbywa się w formie zdalnej uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły postanowili uczcić ten dzień     w nieco inny niż dotychczas sposób. Poniżej link to aplikacji Padlet, w którym zamieszone zostały zdjęcia naszych uczniów z własnoręcznie wykonanymi kotylionami. Oczywiście nie zabrakło również odpowiedniego, galowego stroju. Starsi uczniowie naszej Szkoły mogli również zaprojektować i stworzyć kartkę/pocztówkę z życzeniami dla Polski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Barbara Pawińska

Dagmara Machura