Drukuj

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października 2020 obchodzono na całym świecie jubileuszowy X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole zmagania z tabliczką mnożenia miały postać przede wszystkim internetowego egzaminu on-line. Każdy uczeń, któremu udało się poprawnie rozwiązać 5 przykładów w czasie minuty, dostawał odznakę mistrza mnożenia.

W tym roku obchodom Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia towarzyszy  Konkurs Matematyczno - Logiczny "ARCYMISTRZ MNOŻENIA". Udział w nim wzięli chętni uczniowie z klas IV-VIII, do ścisłego finału awansowali tylko uczniowie, którzy rozwiązali bezbłędnie 18 zadań konkursowych. Z naszej szkoły są to: Tomasz Ryszka oraz Jakub Cembala. Bardzo blisko finału była uczennica kl. IV - Klaudia Cembala, która popełniła tylko 1 błąd w czasie konkursu. Warto dodać, że w tym roku w akcji propagującej matematykę, udział wzięły 5242 szkoły z całego świata.

Wielki finał konkursu już 17 października, trzymamy kciuki za naszych Mistrzów!!!

koordynator: Justyna Chudy

DTM2  

DTM1 

DTM3 

DTM4 

DTM5

Akcje w których uczestniczymy

szkola_bez_przemocy_small.jpg
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Sunday the 25th. Siewierz 2013