Drukuj

Dzień Kropki w SP 2

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day). To święto kreatywności i pomysłowości, które obchodzone jest od 2008 roku w ponad stu krajach z całego świata. A wszystko zaczęło się od książki Petera Reynolds'a "The Dot". Mała dziewczynka o imieniu Vashti namalowała kropkę, która zmieniła cały jej świat. Dziewczynka uwierzyła w swoje możliwości, pobudziła wyobraźnię, rozwinęła swój talent, poznała swoje mocne strony. Nauczyciele i wychowawcy organizują swoim wychowankom i uczniom zabawy, zajęcia i zadania, w których nawiązują do kropek. 

W SP 2 kropki zagościły na ubraniach i w zadaniach :-)  Było łączenie kropek, kolorowanie kropek, kreatywne obrazy z wykorzystaniem kropek, alfabet Braille'a i wiele innych zadań.

Justyna Chudy

 IMG 20200915 120419 1

 IMG 20200915 120429   

 dyplom

Akcje w których uczestniczymy

pojemnik_na_baterie.jpg
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Sunday the 25th. Siewierz 2013