Drukuj

Michalina występ na Konkursie Recytatorskim

SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Wyróżniona w szkolnym konkursie Michalina Góral z 6. reprezentowała naszą placówkę w XXVII Finale Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 28 lutego 2020r w Miejsko- Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Siewierzu. Do konkursu przystąpiło 26 uczestników, którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych. Po wysłuchaniu prezentacji recytatorskich Jury uznało, iż nasza uczennica zaprezentowała się najlepiej w kategorii klas IV-VI i tym samym zakwalifikowała się do etapu regionalnego.

Eliminacje „Mały OKR” w subregionie katowickim odbyły się w Instytucie Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach w dniach 13-15 maja 2020 roku. Z uwagi na pandemię tegoroczne recytacje należało przesłać do organizatorów w formie prezentacji audio- wideo, którą uczestnicy nagrywali telefonami komórkowymi w warunkach domowych. Konkurencja była bardzo duża -39 uczestników w kategorii kl. IV- VI. Nasza Michalina zaprezentowała wiersz oraz fragment prozy i zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych latach

Aneta Bednarz


Akcje w których uczestniczymy

pij_mleko.jpg
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Sunday the 5th. Siewierz 2013