Drukuj

Krajowa Odznaka Jakości zdobyta!

Z olbrzymią radością pragnę poinformować, że dziś została przyznana Krajowa Odznaka Jakości dla projektu eTwinning "W świecie symetrii". Było to wspólne dzieło Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie oraz naszej placówki.

Krajowa Odznaka Jakości przyznawana jest projektom, które promują kreatywność, innowacyjność, wykorzystują narzędzia TIK, a przede wszystkim ukazują współpracę szkół partnerskich. KOJ to zatem zasługa wszystkich uczestników z obu szkół! W imieniu swoim oraz pana Zygmunta Cesarza (SP 1 Brzozów) serdecznie dziękuję wszystkim Uczniom oraz Rodzicom za wszelkie działania, jakie podjęliście w tym projekcie, zwłaszcza teraz w okresie, gdy spotykamy się tylko on-line.

Przypomnę, że wystartowaliśmy w lutym 2020. Uczniowie tworzyli propozycje logo projektu, prezentację Szkoły Partnerskiej oraz tablicę z zainteresowaniami, aby się lepiej poznać. Współnie rozwiązywali zagadki, łamigłówki, układali puzzle. Zobaczyli, jak można się bawić symetrią w programie Geogebra. Utworzyli niezwykle piękne kartki świąteczne, oczywiście symetryczne :-) Projektowali połówki obrazków, które później kończyli  uczniowie ze szkoły w Brzozowie. Byli autorami albumu ze zdjęciami symetrii w naszym otoczeniu.

Relację z naszych szkolnych działań można obejrzeć w zakładce projektu.

Współpraca w projekcie "W świecie symetrii" była bardzo udana, może spotkamy się jesienią z uczniami ze szkoły w Brzozowie w następnym projekcie?

koordynator projektu SP 2: Justyna Chudy

odznaka symetria dla uczniów

Akcje w których uczestniczymy

EFS_z_podpisem.jpg
Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Sunday the 17th. Siewierz 2013