Drukuj

Wakacje już za nami! Rozpoczynamy rok szkolny! Wszyscy na start!

Dokładnie o godzinie 9.00 zebraliśmy się w naszej szkole na uroczystości inaugurującej nowy rok szkolny 2015/2016.

Spotkanie po wakacjach rozpoczęła Pani Dyrektor Joanna Górnisiewicz witając przybyłych gości, szczególnie Zastępcę Pana Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Dariusza Waluszczyka, nauczycieli i pracowników szkoły, wszystkich uczniów oraz pierwszoklasistów i ich rodziców.

Pan Brmistrz podczas swojego przemówienia życzył wszystkim uczniom wielu sukcesów, a nauczycielom i pracownikom szkoły zadowolenia z wykonywanej pracy. Ponadto zwrócił uwagę na inwestycję toczącą się przy naszej szkole, a mianowicie budowę sali gimnastycznej. Na uroczystości zostało także przekazane powierzenie funkcji dyrektora na kolejne 5 lat naszej Pani Dyrektor.

Po części oficjalnej wszyscy zebrani obejrzeli krótki, humorystyczny program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy III i VI. Podczas przedstawienia Lenio, Lenia i Leniek przekonali nas, że warto chodzić do szkoły, aby zgłębiać wiedzę o świecie. W czasie występu nasi uczniowie zaprezentowali swoje talenty aktorskie.

Po akademii uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do swoich klas, aby w swoim gronie  Barprzywitać się po wakacyjnej przerwie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z uroczystości w naszej galerii.

 Opracowały: Beata Pieprzyk, Barbara Pawińska

rozpoczecie1

rozpoczecie3

Akcje w których uczestniczymy

pij_mleko.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Tuesday the 30th. Siewierz