Drukuj

MIŁOSIERNE SERCE

Pod takim tytułem odbyła się, w naszej szkole, w tym roku, refleksja nad prawdą nieskończonej miłości Boga do człowieka, prawda zawarta w męce, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa. Idąc ze Zbawicielem drogą krzyżową, uczniowie uświadamiali sobie, że zostali zaproszeni w sam środek miłości szczerej, wytrwałej, wyrozumiałej, ofiarnej  aby uczyć się od samego Mistrza…  Z głębi serca dzieci, w swoich rozważaniach, ofiarowały Panu swoje małe, codzienne, zupełnie zwyczajne czyny miłosierdzia….. Piękne kanony śpiewane przez całą społeczność szkoły wprowadziły nas w tchnienie Triduum Paschalnego i Nocy Zmartwychwstania.

„Oto Jestem – wyciągam ręce swe

Oto Jestem – przyjdź do mnie

Oto Jestem – otwieram serce swe

We mnie ukojenie znajdzie dusza twa”

Akcje w których uczestniczymy

polskabiega.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Tuesday the 30th. Siewierz