W listopadzie i grudniu bieżącego roku rodzice, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Siewierzu przyłączyli się do ogólnopolskiego projektu pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej- „SZLACHETNA PACZKA”, realizowanego przez Stowarzyszenie WIOSNA. Zebrane artykułu spożywcze, chemiczne, szkolne, ubrania, książki, zabawki oraz pieniądze zostały przekazane wolontariuszce p. Karolinie Budek, która- zgodnie z zasadą akcji-dostarczy wszystko potrzebującej rodzinie.

Mamy nadzieję, że nasze działania poprawią czyjeś życie i umocnią wiarę w to, iż wielu jest ludzi dobrej woli, którzy mogą i chcą pomagać innym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Samorząd Uczniowski SP 2 w Siewierzu

Opiekun: Aneta Bednarz