recytatorki

1 grudnia bieżącego roku w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski pod hasłem: „Poeci dla dzieci”, w którym wzięli udział uczniowie klas starszych. Wśród recytujących największą popularnością cieszyły się wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

Pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy V- Małgorzata Dębowiec, która wykazała się nie lada mistrzostwem i wyrecytowała „Lokomotywę” Julian Tuwim.  Drugie miejsce zajęła Zuzanna Rychter z klasy IV, a trzecie Ramona Walaczek z klasy V. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.

pij_mleko.jpg
Tuesday the 16th. Siewierz