SPOTKANIE Z POLICJANTEM

policjantBezpieczeństwo naszych uczniów jest dla naszej placówki bardzo ważną sprawą, dlatego profesjonalne pogadanki dotyczące zasad zachowania bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza nią są prowadzone w naszej szkole przez policjantów, których co rok zapraszamy na spotkania z naszymi uczniami.

I w tym roku szkolnym, we wrześniu odwiedziła nas policjantka z Komendy Powiatowej w Będzinie a już w październiku odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Siewierzu. Nasi goście przedstawili i bardzo dokładnie omówili zasady bezpiecznego zachowania się w szkole i poza nią, przede wszystkim w drodze na zajęcia lekcyjne i w drodze powrotnej do domu. Uczniowie słuchali bardzo uważnie zaproszonych gości, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zadawali nurtujące ich pytania, na które oczywiście otrzymali wyczerpujące odpowiedzi.

Mam nadzieję, że wszyscy słuchacze i uczestnicy naszych spotkań będą stosowali  się do zaleceń funkcjonariuszy policji i nie narażą siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego na żadne niebezpieczeństwo.

Opracowała: Beata Pieprzyk

polskabiega.jpg