Drukuj

OTWARCIE BAZY SPORTOWEJ W GOŁUCHOWICACH

20 września br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w otwarciu sportowej bazy, boiska wielofunkcyjnego oraz placu zabaw w Gołuchowicach. Uroczystość rozpoczął Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz - Pan Zdzisław Banaś. Po wygłoszeniu okolicznej przemowy, przecięto wstęgę, a proboszcz parafii w Trzebiesławicach poświęcił obiekt. Następnie odbyły się występy artystyczne, ukazujące zalety zabaw i ruchu na świeżym powietrzu, a także promujące aktywność fizyczną. Jako pierwsze wystąpiły dzieci z naszego przedszkola, a następnie młodzież szkolna. Hasłem przewodnim było znane przesłanie "Wiwat sport! Wiwat ruch! W zdrowym ciele, zdrowy duch!.

Po części artystycznej odbył się mecz piłki nożnej. Był niezwykle widowiskowy, gdyż na przeciw siebie stanęły drużyny uczniów i rodziców. Wielką popularnością wśród najmłodszych cieszył się jednak kolorowy i bezpieczny plac zabaw.

Więcej o uroczystości można przeczytać

na stronie http://www.siewierz.pl/siewierz/3/informacja/1468/#menu

 

Renata Dratwińska-Borys, Elżbieta Bijak

Akcje w których uczestniczymy

pojemnik_na_baterie.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Sunday the 1st. Siewierz