Drukuj

Spotkanie  z muzykiem

 

15 maja 2014 roku na specjalne zaproszenie przybył do naszej szkoły pan Sebastian, muzyk, gitarzysta.

Spotkanie to rozpoczęło się od krótkiego zapoznania dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas młodszych z podstawową wiedzą na temat instrumentów strunowych szarpanych oraz różnych gatunków muzyki. Po wiedzy teoretycznej przyszedł czas na próbę dźwięku. Pan Sebastian zademonstrował grę na gitarze akustycznej, elektrycznej oraz basowej. Ponadto zapoznał uczniów z osprzętem gitarowym tj.: efekt, wzmacniacz. Jednakże dzieci najbardziej ucieszyły się kiedy same mogły spróbować swych sił grając na owych gitarach.

Opracowała: mgr Beata Pieprzyk

IMG 7075

IMG 7085

Akcje w których uczestniczymy

szkola_bez_przemocy_small.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Sunday the 1st. Siewierz