Drukuj


 

Był plecak  na plecach

i były walizki,

a teraz  wakacje skończone.

Tornistry i teczki

czekają na wszystkich

i zaraz zawoła dzwonek.

Czy w tornister, czy też w teczkę,

weź wakacji choć troszeczkę... /Wanda Chotomska/

 

1 września 2014r. o godzinie 9.00 cała społeczność SP2 w Siewierzu powitała nowy rok szkolny 2014/2015. Uroczystość rozpoczęła się prezentacją dotyczącą 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego, okolicznościowych wierszach - Dyrektor Szkoły – p. Joanna Górnisiewicz - przywitała wszystkich uczniów, a zwłaszcza tych najmłodszych, którzy pierwszy raz przekroczyli progi naszej szkoły. Pani Dyrektor przedstawiła również wizualizację projektu sali gimnastycznej, a także koncepcję rozbudowy naszej szkoły. Później, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz – p. Dariusz Waluszczyk - wygłosił przemowę nawiązującą do września 1939r. Powitał wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników i życzył wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Następnie odbyła się część artystyczna, w której zaprezentowali się uczniowie klasy III, V i VI. Młodzież pożegnała wakacje i na wesoło przywitała nowe obowiązki życząc każdemu dobrych ocen i wspaniałych dni w przyjaznej atmosferze.

Choć wczoraj było tu cicho,

dziś gwar jest miły przed szkołą.

Wróciły dzieci z wakacji

i rozprawiają wesoło... /Czesław Janczarski/

 

Renata Dratwińska – Borys,

Elżbieta Bijak

Akcje w których uczestniczymy

pojemnik_na_baterie.jpg
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Friday the 21st. Siewierz