Drukuj

Sukcesy naszych uczennic w powiatowym konkursie fotograficznym

W dniu 24 kwietnia ogłoszono wyniki powiatowego konkursu fotograficznego „Piękne są nasz barwy ojczyste”. Uczennice klasy VI naszej szkoły odniosły w tym konkursie olbrzymi sukces! Wiktoria Kubik zajęła II miejsce, Karolina Dyduch była trzecia, a Natalia Boroń zdobyła wyróżnienie.

Konkurs organizowany był przez I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Będzinie, a patronat nad konkursem objęli: p. Małgorzata Handzlik – posłanka do Parlamentu Europejskiego, p. Zbigniew Meres– senator RP, p. Krzysztof Malczewski- Starosta Powiatu Będzińskiego oraz p. Łukasz Komoniewski - Prezydent miasta Będzina. Zdjęcia przedstawiające polskie barwy narodowe oceniane były w trzech kategoriach wiekowych (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja). Konkurs miał na celu popularyzować wśród dzieci i młodzieży wiedzę o naszych symbolach narodowych, rozwijać wyobraźnię i kreatywne myślenie. Galeria nadesłanych zdjęć ukazała różnorodność pomysłów młodzieży powiatu będzińskiego, były zdjęcia z kibicami, flaga powiewająca na wietrze, serce z dłoni w narodowych barwach, biało-czerwone rękawiczki…

Wiktoria, Karolina i Natalia odebrały już swoje nagrody w dniu 28 kwietnia, podczas uroczystości w I LO w Będzinie. W tamtejszej auli oraz na portalu internetowym facebook można oglądać nagrodzone prace naszych uczennic oraz pozostałych laureatów.

Opiekun: Justyna Chudy

Zdjęcie1415

Akcje w których uczestniczymy

EFS_z_podpisem.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Sunday the 1st. Siewierz