SPRAWOZDANIE Z KONKURSU RECYTATORSKIEGO O TEMATYCE BOŻONARODZENIOWEJ DLA KL. 0 - III

Dnia 16.12.2013 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski o tematyce bożonarodzeniowej dla uczniów klas 0 –III. Ogółem brało udział w konkursie 23 uczniów. Ocena podczas recytacji uwzględniała następujące umiejętności: intonację, wyrazistość, tempo, interpretację i znajomość tekstu oraz swobodę sceniczną. Jury w składzie : Renata Dratwińska - Borys, Barbara Pawińska, Urszula Szymiec wyłoniło następujących zwycięzców konkursu:

I miejsce  Michalina Góral  kl. 0 ; 75 pkt.

II miejsce Wiktoria Golec kl. 0 ; 73 pkt.

II miejsce Sara Cembrowska  kl. 0; 73 pkt.

III miejsce  Julia Gładecka  kl. III; 71 pkt.

Wyżej wymienieni laureaci konkursu zostali nagrodzeni nagrodami książkowymi.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami rzeczowymi ( symboliczną ozdobą choinkową). Dnia 20 grudnia laureaci zaprezentują swoje utwory przed społecznością szkolną podczas szkolnej wigilii.

Organizator: mgr Elżbieta Bijak

rec2