QUESTING - GRA MIEJSKA

kompasW dn. 28.04.2016r. w ramach Kółka kulturalnego chętni uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w grze miejskiej- Questingu. Dzięki tej formie zabawy połączonej z edukacją młodzież w niecodzienny sposób odkrywała rodzinne miasto. Ciekawe zagadki i zadania matematyczno- logiczne wymagały wnikliwej obserwacji przestrzeni miejskiej i detali architektonicznych, ale i wiedzy z różnych dziedzin. Uczestnicy gry podzieleni na dwie grupy otrzymali karty z zestawami zadań, które po przejściu zaplanowanej trasy i prawidłowym rozwiązaniu łamigłówek pozwalały na odczytanie hasła końcowego. Obie drużyny wykazały się wiedzą, spostrzegawczością, bardzo dobrą orientacją w trenie i doskonale poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami. Uczniowie doświadczyli niepowtarzalnej przygody i wyrazili chęć udziału w kolejnym Questingu.

Opracowała: Aneta Bednarz

FreshJoomlaTemplates.com