W ramach Kółka kulturalnego 31.05. 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział      w imprezie edukacyjno- rekreacyjnej w Ogrodzieńcu zorganizowanej przez Lasy Państwowe w ramach kampanii informacyjnej Sprzątanie Świata - Polska 2015.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, bo w programie były gry, zabawy, konkursy, quizy z nagrodami i liczne niespodzianki dla dzieci i dorosłych.. Nasza reprezentacja zaśpiewała piosenkę „EKO PRZYSZŁOŚĆ” i wzięła udział w konkursie, którego celem było prawidłowe złożenie kompostownika. Udowodniliśmy, że dobra i sprawna współpraca daje najlepsze owoce i najszybciej złożyliśmy pojemnik. Wzięliśmy też udział w akcji „Zasadź swoje drzewo” i licznych quizach sprawdzających wiedzę przyrodniczą i ekologiczną.

FreshJoomlaTemplates.com

szkola_bez_przemocy_small.jpg