21.04.20r.

Zadania na dzisiaj:

matematyka zeszyt, piszemy Lekcja( do zeszytu przepisujemy zadania)

zad.1

Buba kupiła bilet do teatru. Dała pani kasjerce monety 5 zł, 5 zł, 5 zł, 2 zł. Nie otrzymała reszty. Ile kosztował bilet?

(piszemy działanie i odpwiedź).

zad.2

Bilet na przedstawienie "Calineczka " kosztuje 19zł. Ada dała pani 20 zł. Ile otrzymała reszty?

(działanie, odpowiedź).

j.polski

Proszę obejerzeć filmik. Następnie w zeszycie do j.polskiego piszemy Lekcja ( piszemy poniższe zdanie)

Osoby pracujące w Teatrze to: ( wypisujemy na podstawie obejrzanego filmiku)

https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DTkBHN9TYP-0&ved=0ahUKEwj_lNnB8ffoAhVS2KQKHSQtAakQtwIILDAB" style="color: rgb(102, 0, 153); cursor: pointer; font-family: arial, sans-serif; font-size: small;">

Jak powstaje spektakl teatralny? - YouTube

plastyka: Proszę wykonać dowolną kukiełkę lub pacynkę z dostępnych materiałów.

Czy wszystkie dzieci będą mogły się ze mną spotkać  online  w czwartek o godz.12.00? Proszę o informację.

Aneta T.

FreshJoomlaTemplates.com