„Spielfabrik-Fabryka gier“ I Wojewódzki Konkurs Artystyczno- Językowy -Język Niemiecki.

Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu i wykonaniu gry planszowej/karcianej do nauki języka niemieckiego. Ponadto w pudełku należało umieścić instrukcję do gry w języku niemieckim.

W konkursie brało udział ponad 100 uczniów z 33 szkół województwa śląskiego.

Karen Gibałka z klasy VIII zajęła III miejsce oraz jej praca otrzymała tytuł Najlepszej Gry 2021

w I Wojewódzkim Konkursie Artystyczno- Językowym „Spielfabrik”

Ponadto Sara Cembrowska oraz Michalina Góral z klasy VII otrzymały wyróżnienie za najlepsze opracowanie językowe oraz tytuł finalisty  w I Wojewódzkim Konkursie Artystyczno-Językowym
                         „Spielfabrik”